Департамент у справах релігій та національностей
Міністерства культури України
Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України
Українська асоціація релігієзнавців
Молодіжна асоціація релігієзнавців
Інститут релігійної свободи

інформаційний партнер «Релігійно-інформаційна служба України»

запрошують Вас взяти участь в роботі
міжнародної науково-практично конференції

muslim community in ukraineМинулого тижня, 21 червня, в Інституті філософії ім. Г. С. Сковороди, була презентована колективна монографія «Мусульманська спільнота України: інституціоналізація і розвиток». Серед співавторів – голова Центру академічного ісламознавства Молодіжної асоціації релігієзнавців, доцент кафедри культурології НПУ ім. Драгоманова, кандидат філософських наук Денис Брильов.
У новій праці представлені актуальні дані про мусульман України, різноманітні духовні центри, тенденції розвитку та зміни ісламу. Окрім опису різноманітних ісламських організацій України, там розповідається про історію ісламу в Україні, про суміжні громадські організації, політичне життя мусульман, ЗМІ та навчальні й наукові центри. Авторами книги став колектив сходознавців та ісламознавців: Олександр Аулін, Денис Брильов, Рустем Жангожа, Юрій Кочубей, Андрій Шабашов та Олег Ярош.

Олександра Бібік розказує про школу з психології релігії

Релігієзнавча школа «Психологія релігії: теоретичні та прикладні аспекти» була проведена на початку червня на базі кафедри релігієзнавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки МГО «Молодіжна асоціація релігієзнавців». Учасниками школи стали студенти, аспіранти та молоді вчені з різних міст України та із Москви.

Релігієзнавчі нариси. — 2015. — 5.
  Релігієзнавчі нариси. — 2015. — 5.
обкладинка 5 випуску релігієзнавчіх нарисів (2015)

Побачив світ 5-й номер журналу Молодіжної асоціації релігієзнавців «Релігієзнавчі нариси». Чергове число присвячене пам’яті загиблої 2013-го року в автокатастрофі Наталі Гаврілової. Їй присвячена рубрика «In memoriam», у якій представлена академічна біографія та бібліографія дослідниці (О. Кисельов), а також стаття Н. Гаврілової про методологічні та методичні аспекти дослідження релігійності.

 Ви можете ознайомитися з редакційною колегією, змістом номеру та вступним словом від редколегії на офіційному сайті журналу.