Перейти до вмісту

Періодичні видання

З 2006 року МАР видає матеріали своїх літніх шкіл, які у 2012 році було вирішено об’єднати в одну серію, яку ми назвали «De Religione». З 2010 року ми почали видавати журнал «Релігієзнавчі нариси», в якому публікуємо результати досліджень членів організації, оригінальні статті наших колег, переклади, рецензії на книги тощо.

Періодичні видання

Журнал «Релігієзнавчі нариси» є щорічним виданням МАР, що публікується з 2010 року. З самого початку ми його позиціонували як некомерційне академічне видання, в якому публікуються результати досліджень членів організації. Ми також друкуємо переклади, рецензії, цікаві тексти вітчизняних дореволюційних авторів, бібліографічні переліки нових книг та дисертацій з релігієзнавчої проблематики.

У 2013 році ми присвятили увесь номер релігійній освіті, а у 2015 р. – нашій загиблій колезі та подрузі Наталі Гавриловій. Нові релігійні течії та рухи стали темою номера у 2016 році, ісламознавство – у 2017 році, секулярність – у 2018 році, 15-річчя МАР – у 2019 році, а медіатизація та діджиталізація релігії – у 2020 році.

Ми практикуємо сліпе рецензування і працюємо над удосконаленням статей, особливо молодих і недосвідчених авторів. Здається, ми одні з небагатьох, хто систематично друкує рецензії на релігієзнавчу літературу, та єдині, хто провокує та друкує релігієзнавчі дискусії.

Сайт нашого журналу: ers.mar.in.ua

У 2013 р. редколегія журналу «Релігієзнавчі нариси» підготувала тематичний випуск часопису «Філософська думка» – «Як можливе релігієзнавство сьогодні?».

У 2014 р. редколегією був підготовлений випуск журналу «Практична філософія», більшість статей якого присвячені практичним, емпіричним та прикладним проблемам релігієзнавства.